Hakkımızda

Batman Otomatik Kepenk ve Güvenlik Sistemleri, panjur ve türev uygulamaları Batman ve Mardin’de, özellikle Güneydoğu’da ve sektörde hizmet veren, kurumsal firmadır. Şirketimiz kepenk, kapı sistemleri, bariyer sistemleri, çit sistemleri, güvenlik sistemleri ve benzeri birçok uygulama gibi çeşitli uygulamalarda profesyonel çözümler sunabilmektedir. Bu özellik, hırsızlık, hasar ve kasırgalara karşı koruma ve koruma olarak performans gösterir.

Batman Otomatik Kepenk İş yerinizde, işinizde veya şirketinizde standart motorlu bir kapamaya mı ihtiyacınız var ? Fotosellli, seksiyonel, cam, hızlı pvc, bahçe veya benzeri kapı sistemlerine mi ihtiyacınız var? Kalite ve güvenin adresi olarak Demirgrup tüm ihtiyaçlara çözüm sağlar.

Batman Otomatik Kepenk , sektörde uzmanlaşmış firma unvanına sahip. Profesyonellikten ödün vermeyen bir firma olarak, size sundukları işlerde ve hizmetlerde kaliteliyi hizmet ediyoruz.

Batman Otomatik Kepenk : Motorlu panjurlarımızın kullanımı ve müşteri memnuniyetini onaylaması kolaydır. Motorlu panjur ve kapılarımız son teknoloji üretim tesisimizde fabrikada üretilmektedir ve tesis ayda 6000 panjur üretme kapasitesine sahiptir.

Batmanda en büyük farkımız, sizi zor zamanlarda yalnız bırakmamak, her türlü aksamaya çok çabuk müdahale etmek, işlerimizi sorunsuz yerine getirmek ve her zaman yaptığımız işlerin arkasında olmaktır.

Batman Otomatik kepenk %100 müşteri memnuniyeti sağlar.